کلینیک تخصصی فیزیوتراپی شایسته

پس از سال ها فعالیت های علمی، کلینیکی و درمان در بیمارستانها و مراکز مختلف درمانی و درمان در زمینه آسیب های ورزشی و همکاری با تیم های ورزشی در داخل و خارج از کشور ،مرکزی بنیان گردید که مطابق با دانش و تجهیزات روز بین المللی می باشد .

با توجه به نیازهای روحی و فیزیکی بیماران که نیازمند آرامش در مرکزی دلنشین همراه با دریافت بالاترین کیفیت درمان که مطابق با دانش روز دنیا و دستگاههای مدرن در رزمینه توانبخشی همه با هم در یک مکان جمع آوری گردیده است.

بیماران در این مجموعه با بیش از بیست روش درمانی بی نظیر و موثر و با بهره گیری از تکنیک های دستی کارآمد که در مراکز مختلف دنیا آموزش داده میشود ، به همراه صدها تمرین حرکات اصلاحی برای عضلات هر کدام به طور اختصاصی و همچنین تمامی مفاصل با متد های روز دنیا مورد درمان قرار میگیریند تا با نگرشی نوین درمان غیر جراحی دردهای ارتوپدیک و اسکلتی عضلانی و آسیب های ورزشی در مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی تحت درمان قرار بگیرند.

هدف ما در این مرکز خدمت به شما با نوین ترین درمان ها و آموزش های روز دنیا و ورزش های کارآمد با هزینه ای به صرفه و اقتصادی حتی قیمتی کمتر مصوبه های دولتی و انجمن فیزیوتراپی ایران می باشد .

ما تمام تلاش خود را انجام دادیم تا هر بیمار به محض ورود به این مرکز تفاوت محیط را چه از نظر ظاهری و چه از نظر کیفیت خدمات پزشکی و تفاوت در درمان های موثر که همگی بر گرفته از آموزش در کشورهایی چون امریکا ،ایتالیا ،آلمان ، فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی و آسیایی می باشند را احساس نماید .

این مرکز مجهز به دستگهای روز دنیا که شامل لیزر درمانی با لیزر پرتوان،مگنت تراپی،تکار تراپی ،شوک ویو تراپی ،دیاترمی CPM ، APSتمرین درمانی ،الکتروتراپی، مکانوتراپی ،الکترو اکیوپانچر،درای نیلدینگ،کرایوتراپی،بیوفیدبک ،کامپرشن تراپی ، می باشد